קמין חדש לבית.

//קמין חדש לבית.

קמין חדש לבית.

קמין

עומדים לרכוש קמין חדש לבית? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. הצוות המקצועי של חברת א.ש גל חום, חברה מקצועית אשר מתמחה במכירה של קמינים ובהתקנתם, ריכז עבורכם כמה טיפים חשובים שיאפשרו לכם לבצע את רכישת הקמין באופן הרבה יותר נכון וטוב עבורכם.

אפשרויות ההתקנה

הדבר הראשון שכדאי לכם לבחון לפני שאתם בכלל מתחילים לחשוב באיזה קמין לבחור הינו אפשרויות ההתקנה בכל קמין. למשל, אם אין לכם קיר חיצוני עליו תוכלו להתקין את התנור, לא תוכלו לבחור קמין הפועל על גז. לכן חשוב מאוד להתייעץ עם מומחים שיגיעו אליכם הביתה ויבחנו את צורת הבנייה של הבית, ובהתאם לכך יוכלו לומר לכם אילו אפשרויות יתאימו לצרכים שלכם ולנתוני הבית.

עלויות האחזקה

חשוב מאוד לבחון את עלויות האחזקה לפני שרוכשים קמין. לעיתים רבות אנשים מתרשמים מקמין המוצע במחיר זול מאוד, אך לאורך זמן מגלים כי עלויות האחזקה שלו יקרות מאוד וכלל אינן משתלמות. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים בכך שאתם מבצעים רכישה נכונה ומשתלמת, בדקו את העלויות של אחזקת הקמין. לדוגמא, אם תבדקו קמין הפועל על נפט, אולי הרכישה של הקמין עצמו לא תהיה יקרה מאוד, אך הרכישה של הנפט תהיה יקרה מאוד.

עיצוב

רכישה של קמין הינה רכישה שמבצעים לשנים רבות. לא מדובר בתנור המיועד להחזיק מעמד לתקופה קצרה, ובנוסף – אין זה תנור שאתם יכולים להכניס אל המחסן כאשר הוא אינו בשימוש. מדובר במוצר שישאר בבית שלכם לאורך כל השנה, ולמשך שנים רבות. לכן חשוב ורצוי לבחון את העיצוב של הקמין לפני שמבצעים רכישה שלו, כך שתוכלו להיות בטוחים בכך שהוא יתאים לעיצוב הבית שלכם ושתהנו מהשילוב שלו בעיצוב הבית ללא כל בעיה.

שירות ואחריות

לפני שאתם רוכשים קמין, בחנו את השירות ואת האחריות שמעניקה לכם החברה ממנה אתם מבצעים את הרכישה. חשוב מאוד לקבל כתב אחריות לפחות לכמה שנים, אשר יבטיח לכם כי במקרה של בעיות עם הקמין – תוכלו לקבל אחד חלופי או תיקון של התקלה ללא הוצאה כספית גדולה נוספת.

2018-05-22T14:51:47+00:00